ua en ru

Шеф-редактором телеканалу Ukraine Today призначено Юлію Соцьку

Шеф-редактором телеканалу Ukraine Today призначено Юлію Соцьку Фото: шеф-редактор телеканалу Ukraine Today Юлія Соцька

За її плечима понад 10 років досвіду роботи на новинному ТБ в Північній Америці

Посаду шеф-редактора телеканалу Ukraine Today із січня 2016 року обійматиме редактор і продюсер теленовин на CTV (Канада) та CNN (США) Юлія Соцька, яка повернулася до України. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі телеканалу.

Як зазначається, за плечима у Юлії Соцької більше 10 років досвіду роботи на новинному телебаченні в Північній Америці.

Новий шеф-редактор Ukraine Today здобула вищу освіту у сфері журналістики та телерадіомовлення в Seneca College, York University (Торонто, Канада).

За словами генерального продюсера телеканалу Тетяни Пушнової, міжнародний досвід телевиробництва і розуміння інтересів зарубіжної аудиторії допоможе Соцькій на новій посаді.

"Це велика вдача, що такий професіонал, як Юлія, приєдналася до нашої команди. Її досвід допоможе нам реструктуризувати редакцію телеканалу відповідно до нашої мети - стати впливовим ресурсом інформації із країн Центральної і Східної Європи. Перше завдання, яке стане перед Юлією - побудова кореспондентської мережі в цих країнах. Друге завдання - підвищення стандартів роботи ньюзруму Ukraine Today", - сказала Пушнова.

"Вважаю, що про Україну має знати більше людей, тому нам потрібно розширювати аудиторію і довести іноземцям, що новини із Центральної та Східної Європи справді важливі. Я впевнена, що в Ukraine Today є потенціал стати голосом нової Європи у світі", - зазначила шеф-редактор Ukraine Today Юлія Соцька.

Нагадаємо, у серпні 2014 року, напередодні Дня Незалежності України, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію на мовлення міжнародному новинному телеканалі Ukraine Today. Як зазначалося, канал буде англомовним з російськомовною доріжкою.