"Шахтар" дізнався потенційних суперників у вирішальних стадіях Ліги Європи

"Шахтар" дізнався потенційних суперників у вирішальних стадіях Ліги Європи Фото: гравці "Шахтаря" (shakhtar.com)

Команда Луїша Каштру має відмінні шанси вийти в 1/4 фіналу

За підсумками жеребкування чвертьфіналів і півфіналів Ліги Європи своїх потенційних суперників дізналися 16 команд, які є учасниками 1/8 фіналу турніру. Серед них - чемпіон України донецький "Шахтар".

Подія транслювалася на сайті УЄФА.

У разі проходу "Вольфсбурга" наступним суперником "гірників" стане переможець пари "Айнтрахт" -" Базель". А у півфіналі - "Інтер"/"Хетафе" - "Рейнджерс"/"Байєр"

Ці поєдинки команда Луїша Каштру точно проведе в Німеччині.

"Шахтар" має відмінні шанси вийти в 1/4 фіналу, оскільки в першій грі з німецькою командою здобув виїзну перемогу з рахунком 2:1. Поєдинок у відповідь відбудеться 5 або 6 серпня в Україні.

Повністю результати жеребкування виглядають наступним чином:

чвертьфінал 1 "Шахтер"/"Вольфсбург" - "Айнтрахт"/"Базель"
чвертьфінал 2 ЛАСК/"Манчестер Юнайтед" - "Істамбул Башакшехір"/"Копенгаген"
чвертьфінал 3 "Інтер"/"Хетафе" - "Рейнджерс"/"Байєр"
чвертьфінал 4 "Олімпіакос"/"Вулверхемптон" - "Севілья"/"Рома"

півфінал 1 переможець чвертьфіналу 4 проти переможця чвертьфіналу 2
півфінал 2 переможець чвертьфіналу 3 проти переможця чвертьфіналу 1

Чвертьфінали та подальші етапи будуть складатися з однієї гри. Всі поєдинки відбудуться в Німеччині. Матчі 1/8 фіналу пройдуть 5-6 серпня, 1/4 фіналу - 10-11 серпня, 1/2 фіналу - 16-17 серпня. Фінал відбудеться 21 серпня в Кельні.

Нагадаємо, раніше відбулося жеребкування фінальних стадій Ліги чемпіонів.