"Шахтар" програв "Ман Сіті" в груповому матчі Ліги чемпіонів

"Шахтар" програв "Ман Сіті" в груповому матчі Ліги чемпіонів Фото: "Манчестер Сіті" - "Шахтар" (twitter.com/FCShakhtar)

Завдяки цій перемозі "міщани" виходять в лідери турнірної таблиці

Англійський "Манчестер Сіті" на своєму полі здобув перемогу з рахунком 2:0 над донецьким "Шахтарем" у матчі 2 туру групи F Ліги чемпіонів.

На 48 хвилині зустрічі відзначився Кевін Де Брейне. На 70 хвилині після порушення у штрафному від Івана Ордець, головний арбітр матчу призначив одинадцятиметровий, але Андрій Пятов зумів відбити удар від Серхіо Агуеро. В кінці другого тайму остаточний результат встановив Рахім Стерлінг.

В іншому матчі цієї групи "Наполі" вдома обіграв "Феєноорд" з рахунком 3: 1 "Фейеноорд".

Завдяки цій перемозі "Манчестер Сіті" виходить в лідери турнірної таблиці, маючи в активі 6 очок. У "Шахтаря" і "Наполі" по 3 очки, у "Фейєноорда" - 0.

Нагадаємо, центральний захисник і капітан "Манчестер Сіті" Венсан Компані не зміг допомогти своїй команді в матчі 2 туру групи F Ліги чемпіонів проти донецького "Шахтаря" через травму.