"Шахтар" здолав "Фейеноорд" у виїзному матчі Ліги чемпіонів

"Шахтар" здолав "Фейеноорд" у виїзному матчі Ліги чемпіонів Фото: Феєнорд - Шахтар (twitter.com/UEFAcom)

Дублем у матчі відзначився Бернарду

Донецький "Шахтар" обіграв голландський "Феєнорд" у виїзному матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів завдяки дублю бразильця Бернарда. Поєдинок відбувся в Роттердамі на стадіоні "Де Куйп" і завершився з рахунком 2:1.

"Феєнорд" зробив ставку на швидкий м'яч і домігся свого вже на восьмій хвилині. "Шахтар" не став довго чекати і на 24 хвилині відповів голом у порожні ворота. У другому таймі Бернард вивів вперед донецький клуб, який зміг втримав переможний рахунок до кінця матчу і здобув важливі три очки.

У паралельному матчі групи F "Манчестер Сіті" здобув перемогу над "Наполі" з таким же рахунком - 2:1.

Турнірна ситуація в групі F після трьох турів: "Манчестер Сіті" 9 очок, "Шахтар" - 6, "Наполі" - 3, "Феєнорд" - 0.

1 листопада команда Паулу Фонсека знову зустрінеться з "Феєнордом", але на цей раз вже в Харкові.

Нагадаємо, воротар донецького "Шахтаря" Андрій П'ятов більше всіх у перших двох турах групового етапу Ліги чемпіонів відбив небезпечних ударів, які могли привести до голу.