Шахтар - Хоффенхайм: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Шахтар - Хоффенхайм: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Шахтар" - "Хоффенхайм" (twitter.com/tsghoffenheim)

РБК-Україна проведе трансляцію першого туру групового етапу Ліги чемпіонів

Шахтар - Хоффенхайм. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 19:55, дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". Донецький "Шахтар" у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів зіграє вдома з німецьким "Хоффенхаймом". На думку букмекерів, перевага в цьому протистоянні на боці "гірників".

19 вересня 19:55
Харків, ОСК "Металіст"

Матч закінчився 2:2

90+6 хв. Фінальний свисток. Нічия у стартовому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

90+2 хв. Мораєс міг виходити один на один, але був збитий.

90 хв. П'ять хвилин компенсував арбітр.

85 хв. Заміна: Нелсон замість Крамарича.

81 хв. ГОООООЛ Пушечгный удар від Майкона!

77 хв. Попередження отримав Ракицький за зрив небезпечної прориву до воріт П'ятова.

76 хв. Двойнгая заміна: Зубер заенил Салаї, а замість Алана Патріка на полі з'явився Майкон.

75 хв. Забігання Ісмаїлі під Тайсона і простріл від лицьової - бригада арбітрів фіксує офсайд.

67 хв. Удар Степаненко з дистанції - неточно.

66 хв. Ісмаїлі вздовж воріт на Мораєса - Фогт знову гранично надійний.

64 хв. Заміна: Замість Биттенкура вийшов Демирбай.

63 хв. Контратака "Шахтаря": Пош і Жоэлинтон по черзі збили Марлоса і Тайсона.

61 хв. Ісмаїлі на швидкості влетів у штрафну і пробив після пасу Тайсона - м'яч звалився з ноги.

58 хв. Ривок Тайсона зліва на вільному просторі, вихід один в один проти Фогта і пас врозріз на Мораєса - занадто сильно.

57 хв. Заміна: Коваленко замість Болбата.

52 хв. Попередження отримав Алан Патрік.

50 хв. Пятов парирував удар Крамарича, а потім накрив передачу Жоэлинтона від лицьової.

48 хв. Навіс Ракицького - німці вибили м'яч; після підбору Марлос намагався пробити з розвороту - Фогт в роботі.

47 хв. Ісмаїлі залишив за спиною Кадержабека і був збитий.

46 хв. Старт другого тайму

45+2 хв. Свисток на перерву.

45 хв. Жовта картка для Мораеса.

43 хв. Крос у штрафну на Кадержабека - Ісмаїлі виграє повітря.

40 хв. Крамарич пробив з 20 метрів - повз

38 хв. Гол!!! Нордтвейт замкнув подачу кутового у виконанні Крамарича.

27 хв. Ісмаїлі зняв м'яч вгорі і підключився до атаки, Мораес віддав у темп, 31-й номер увійшов у штрафну, обіграв Нордтвейта і лівої проткнув у дальній кут!

6 хв. Гол. Гриллич підібрав м'яч, зіграв на Биттенкура, увійшов у штрафну, отримав відповідь пас і перекинув П'ятова.

4 хв. Шульц виконував подачу зліва - Бутко виставив ногу, м'яч пішов на кутовий.

3 хв. Два офсайду Солої за три стартові хвилини.

1 хв. Стартовий свисток!Матч розпочався!!

- Склади команд:

"Шахтар": Пятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ізмаїл, Степаненко, Алан Патрік, Марлос, Тайсон, Болбат, Мораес

"Хоффенхайм": Бауманн, Нордтвейт, Фогт, Пош, Кадерабек, Гриллич, Биттенкурт, Шульц, Шалаи, Крамарич, Жоелинтон

- Команди визначилися з формами.

"Шахтар" в 13 раз стартує в груповому етапі Ліги чемпіонів. В минулому році підопічні Паулу Фонсеки вдало виступили в квартеті з "Манчестер Сіті", "Наполі" і "Феєноордом" і вийшли в плей-офф турніру. Український клуб припинив боротьбу за трофей на стадії 1/8 фіналу, програвши з мінімальним рахунком 0:1 італійській "Ромі".

У новому сезоні жереб знову звів чемпіона України з "Ман Сіті", а з "Хоффенхаймом" і "Ліоном" донецький клуб зустрінеться вперше.

У минулому сезоні "Хоффенхайм" вперше у своїй історії став бронзовим призером Бундесліги і безпосередньо потрапив до дебютний для себе груповий етап Ліги чемпіонів. Підопічні Юліана Нагельсманна стартували в чемпіонаті Німеччини з виїзної поразки від "Баварії" (1:3). У 2 турі "синьо-білі" на своєму полі з дзеркальним рахунком взяли гору над "Фрайбург", а 15 вересня в Дюссельдорфі поступилися "Фортуні" (1:2). На сьогодні "Хоффенхайм" - друга команда ліги за кількістю ударів (45), причому майже половина з них наноситься з-за штрафної.