Шахтар - Гент: онлайн-трансляція

Шахтар - Гент: онлайн-трансляція Фото: онлайн Шахтар Гент

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Шахтар - Гент. Сьогодні онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Гент" дивитися на каналі "Україна", а в цей же час, на РБК-Україна о 19:30 розпочнеться текстова онлайн-трансляція.

Донецький "Шахтар" зіграє третій матч Ліги Європи проти бельгійського "Гента".

Фінальний свисток

85 хв. Гол! Малишев обігрався з Марлосом і вийшов на воротаря, повз якого точно і пробив.

81 хв. Замість Феррейри вийшов Едуардо.

80 хв. Як могло бути красиво... Але Марлос пробив з лінії штрафної в штангу.

75 хв. ТАЙСОН! Ще одна хороша комбінація Шахтаря завершилася прострілом Феррейри на Тайсона і голом бразильця!

75 хв. Замість Марлоса виходить Тайсон.

73 хв. Дежагер виходить замість Миличевича.

65 хв. Ібрагім виходить замість Брюгген.

52 хв. Гент нічого не може придумати біля воріт П'ятова. Вихід Кулібалі трохи поліпшив ситуацію, але несильно.

46 хв. ГОЛ! Марлос обыграся з Дентіньо, прострілив на Бернарда і той точно пробив по порожніх воротах!

46 хв. Кулібалі виходить замість Пербе.

Перерву

45 хв. Штанга! Дентіньо пробиває здалеку у стійку!

37 хв. Замість травмованого Коваленко виходить Дентіньо.

30 хв. ФЕРРЕЙРА! Марсло віддав на хід аргентинцеві і той спокійно пробив Рінне!

28 хв. Парбе вийшов один на один, але перекинув разом з П'ятовим і ворота.

21 хв. Гент знову забрав м'яч собі. Але захист Шахтаря грає впевнено.

17 хв. Милиевич відправив м'яч повз ворота. Але було небезпечно.

12 хв. ГОЛ! Як же помиляється Рінне. Голкіпер вибиває м'яч не вдало прямо на ногу Коваленко, а той здалеку м'яко відправив м'яч у ворота.

9 хв. Гент зумів забрати собі м'яч. Донеччани чекають помилки суперника, щоб втекти в контратаку.

3 хв. Степаненко небезпечно пробив з лінії штрафного - вище воріт.

Старт матчу

Донеччани поки що дуже впевнено виступають на груповому етапі Ліги Європи. Жоден із суперників по групі, поки не зміг протиставити "Шахтарю" серйозну гру, яка змогла б змусити "гірників" відчувати серйозні проблеми.

"Гент" у Лізі Європи спочатку зіграв внічию з "Брагою", після чого виграв удома у "Коньяспор". Вони добре розуміють, що в протистоянні з "Шахтарем" їм буде складно розжитися очками. Особливо, на виїзді. Але в Бельгії готуються дати справжній бій команді Фонсеки.

"Шахтар" може підійти до матчу дуже зарядженим. На вихідних донеччани втратили перемогу над "Олімпіком", що змусить гравців в черговий рза доводити уболівальникам, що подібний результат - виняток з правил.

Шахтар - Гент: порівняння

Шахтар протягом свого існування був Чемпіоном України 9 разів вигравав Кубок України 10 разів, один раз був володарем Кубка УЄФА.

Гент має не таку тривалу футбольну кар'єру, був Чемпіоном Бельгії один раз вигравав Кубок Бельгії три рази.

Що стосується останніх досягнень команд, то у Шахтаря з п'яти матчів - чотири перемоги і одна нічия, у Генга - чотири перемоги і одна поразка.

Сильні сторони команд
У Шахтаря це, безсумнівно, його бразилийский гравець Фред, який з початку сезону активно відбирає м'яч у суперників у центрі поля і розігрувати атаки своєї команди.

Фредеріко Родрігес Сантос (Шахтар)Фото: Фредеріко Родрігес Сантос (Шахтар)

У бельгійської команди можна виділити відразу двох гравців - боснийскиого півзахисника Миличивича і французького нападника Пербе. Перший у цьому сезоні зробив три головні передачі, а вчторой забив чотири голи.

Шахтар - Гент: онлайн-трансляціяФото: Шахтар на розминці

Вранці в день матчу з «Гентом» «гірники» провели легке тренування на «Арені Львів».

Пауло Фонсека - головний тренер Шахтаря

Головний тренер "Шахтаря" Пауло Фонсека:

"Я задоволений усіма футболістами. Не можу сказати нічого поганого про своїх хлопців: вони боролися і робили все, щоб перемогти. Ще раз скажу: задоволений абсолютно всіма, у тому числі вийшли на заміну. У Селезньова були два-три моменти. Він спробував це зробити по максимуму. На жаль, не вийшло".