Шахтер - Феєнорд: онлайн трансляция (рахунок 3:1)

Шахтер - Феєнорд: онлайн трансляция (рахунок 3:1) Фото: "Шахтар" - "Феєнорд" (shakhtar.com)

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку групового етапу ЛЧ

Шахтер - Феєнорд. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалах ТРК "Україна" і "Футбол 2". Донецький "Шахтар" приймає роттердамський "Феєнорд" в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, у даному поєдинку перевага на боці донецької команди.

1 листопада 21:45
Харків, стадіон "Металіст"

Стартові склади команд:

"Шахтар": Пятов - Бутко, Хочолава, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тайсон (к), Бернард, Марлос, Феррейра
Запасні: Шевченко, Дентіньо, Алан Патрік, Петряк, Азеведо, Коваленко, Бланко Лещук

"Фейєнорд": Джонс - Ньївкоп, сен Джюст, Гапс, Боетьюс, Ель-Ахмаді (к), Вільєна, Тапіа, Бергхейс, Амрабат, Йоргенсен
Запасні: Вермеер, Ларссон, Башачікоглу, Дікс, Нелом, Тоорнстра, Крамер

Матч закінчився 3:1

90 хв. Три хвилини компенсував арбітр до основного часу гри.

83 хв. Пятов рятує ворота після випаду Бергхейса з ударом під праву ногу.

80 хв. Ларссон виходить замість Йоргенсена.

74 хв. Ще один хороший розіграш біля штрафного, Алан Патрік передав на Ісмаїлії, але Ньївкоп вибив на корнер.

72 хв. Заміни. У "Шахтаря" виходить Алан Патрік замість Бернарда, у "Фейєноорда" Дікс замінив Тапія.

68 хв. ГОООЛ! Відмінна комбінація за участю Тайсона, Феррейри і Марлоса, який навісом перекідиват м'яч через воротаря.

61 хв. На матчі в Харкові присутній 24 570 уболівальників.

58 хв. Бернард прострілював на Феррейру, проте м'яч влучив у ногу Сен-Жюст.

54 хв. Ель-Ахмаді отримує жовту.

52 хв. Фред увірвався в штрафну суперника і, обігравши двох, впав, але арбітр показав, що треба продовжувати матч.

49 хв. Бергхейс отримує попередження.

46 хв. Розпочався другий тайм. Без замін у перерві.

45+1 хв. Перерва.

43 хв. Під кінець тайму "Шахтар" йде вперед, але "Фейеноорд" огризається.

37 хв. Боетьюс відірвався на своєму фланзі від Бутко, увійшов в штрафну і пробив - м'яч потрапив у сітку із зовнішнього боку.

36 хв. Хочолава отримує жовту картку в матчі.

35 хв. "Шахтар" створює гольовий момент. Феррейра бив головою з близької відстані, але пробив у стійку.

24 хв. Заспокоїлася трохи гра після вибухової п'ятихвилинки.

21 хв. "Шахтар" розійшовся не на жарт, гостям добре б зараз не пропускати хоча б протягом наступних хвилин п'яти.

17 хв. ГОООООООЛ!!! Марлос вивів донецький клуб вперед.

13 хв. ГОООООЛ!! "Гірники" одразу відповідають на забитий гол. М'яч у ворота суперника заштовхав Феррейра.

12 хв. ГОООЛ! Пропускає "Шахтар". Бергхейс поборосля за м'яч на фланзі, вийшов на вільний простір і подав на Йоргенсена, який головою відправив м'яч у дальній кут.

10 хв. Тарас повернувся в гру, накульгуючи. А "Шахтар" прибрав м'яч і неспішно йде вперед.

8 хв. Степаненко після зіткнення з Ньівкопом лежить на газоні. Надають допомогу півзахиснику.

7 хв. Втім, "Фейеноорд" не залишає спроб перейти в атаку. Значить гра, судячи з усього, буде двосічна.

3 хв. "Шахтар" володіє м'ячем з перших хвилин. Ісмаїлі вривається в штрафну і відразу б'є в дальній кут воріт - зовсім близько.

1 хв. Матч почався. Понеслась!

- На підходах до стадіону "Металіст" вже збираються вболівальники. У харківському повітрі відчувається мороз. Вчора і сьогодні падав невеликий сніг, але зараз в Харкові без опадів.

- Давид Хочолава дебютує в основному складі донецької команди в матчі Ліги чемпіонів.

- Ярослав Ракицький пропустить сьогоднішній матч через дискваліфікацію.

- За попередніми даними, підтримати гостьову команду на матч приїдуть близько 800 уболівальників з Нідерландів.

- У центрі Харкова вчора відбулася масова бійка за участю футбольних уболівальників голландського і українського клубів, в результаті чого затримані 52 людини.

- Форма команд на сьогоднішній матч.

- "Фейеноорд" вже прилетів в Україну. Наставник команди Джованні ван Бронкхорст взяв на матч проти "Шахтаря" 19 футболістів.

"Шахтар" проводить вдалий сезон. Після трьох турів ЛЧ донецький клуб займає друге місце в групі F. В активі підопічних Паулу Фонсека 6 очок, на відстані однієї перемоги розташовується італійський "Наполі", а лідирує зі стовідсотковим показником англійський "Манчестер Сіті".

Підопічні Пауло Фонсекі лідирують і у внутрішніх турнірах. У Прем'єр-лізі були зафіксовані нічиї з "Динамо" і "Сталлю", а в кубковому протистоянні з "Зорею" донеччани взяли гору в додатковий час і пройшли в наступну стадію.

Через вилучення в попередній єврокубковій зустрічі з "Фейєноордом" не зіграє Ярослав Ракицький. Відновлюються після травм Максим Малишев та Сергій Кривцов.

У "Фейєноорда" навпаки сезон не складається зовсім, команда відстала від лідерів в чемпіонаті країни, в єврокубках поки більше розчаровує свій грою і результатами.

На виїзді команда ван Бронкхорста в цьому сезоні провела 6 матчів, здобула три перемоги при одній нічиїй і двох поразках. Плюс потрібно відзначити, що "Фейєноорд" не може перемогти в Лізі чемпіонів в 10 матчах поспіль, в 9 з цих поєдинків пропускаючи мінімум 2 м'ячі в свої ворота.

Нас чекає дуже цікава гра так як "Шахтар" хоче здобути путівку в наступний раунд і для цього йому потрібна перемога!