Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України Фото: "Шахтар" проти "Дніпра"

РБК-Україна провело онлайн-трансляцію матчу Кубку України

Донецький "Шахтар" зумів зрівняти рахунок в матчі з "Дніпром" і пробився у фінал Кубка.

20 травня, 19:30
Львів, "Арена Львів"
Шахтар - Дніпро, 1:1
Гол: Адриано, 77 (пен) - Калинич, 31
Шахтар:
П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Ілсіньо, Марлос, Тейшейра, Тайсон, Гладкий
Дніпро: Бойко, Федецький, Дуглас, Чеберячко, Матос, Федорчук, Канкава, Лучкевич, Ротань, Коноплянка, Калініч

Кінець матчу! Шахтар у фіналі Кубка України!

90+5 хв. Калініч ударом ножицями міг забивати, але Пятов впорався з цим ударом!

90+2 хв. Дніпро що є сили атакує, а Шахтар всіма можливими способами не підпускає до свого штрафного майданчика.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України84 хв. Канкаву змінив у грі Шахов.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України81 хв. Срна зрубав Коноплянку.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України79 хв. Коноплянка і Фред ледь не побилися на полі.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України78 хв. Замість Лучкевича вийшов Матеус.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України77 хв. Який точно реалізував Луїс Адріано!

76 хв. Канкава рук штовхнув у штрафному Гладкого. Це пенальті!

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України72 хв. Замість Гладкого виходить Адріано.

65 хв. Поперечина рятує Дніпро! Степаненко приклався по м'ячу здалеку, але стійка зіграла за Бойка!

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України59 хв. А замість Федорчука виходить Безус.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України58 хв. Замість Ілсіньо на поле вийшов Фред.

55 хв. Тайсон наважився на дальній удар - Бойко накрив м'яч.

49 хв. Шевчуку дали пробити з меж штрафної, але Слава влучив м'ячем у Тейшейру.

Другий тайм

Перерва

38 хв. Небезпечно пробивав головою Гладкий після подачі кутового, але по воротах не влучив.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України33 хв. Канкава і Тейшейра занадто багато розмовляли.

Шахтар - Дніпро: стенограма онлайн-трансляції матчу Кубка України31 хв. ГОЛ!!! Федорчук в дотик вибиває м'яч на половину поля Шахтаря, де того підхопив Калініч і точно реалізував вихід один на один!

23 хв. Марлос вискочив на Бойка з правого флангу, але голкіпер зумів перевести м'яч на кутовий.

19 хв. Ну як?! Калініч вибігає один на один, б'є - П'ятов відбиває і Нікола міг відправляти м'яч у порожні ворота, але не зміг нормально пробити!

14 хв. П'ятов! Знову тягне він удар, але цього разу від Федорчука з меж штрафного.

10 хв. Ще один класний удар від Коноплянки з лінії штрафного, але Пятов зумів дістати м'яч з-під поперечини.

9 хв. Непогано пробив Коноплянка зі штрафного, але м'яч пройшов мимо воріт.

4 хв. Тримається м'яч поки у Шахтаря.

Почався матч

Перший матч між командами вийшов дуже непоганим, але не надто видовищним. Тим не менш, в кінці першого тайму "гірникам" вдалося забити після стандарту і утримати переможний рахунок. Сьогодні донеччанам буде відносно легше починати вже з виграшним рахунком, але дніпряни постараються домогтися максимально прохідного результату.

Тренер "Дніпра" Мирон Маркевич вже явно почав здавати чемпіонат України. Якби не поразка "Зорі", то на матч з "Динамо" міг би вийти і не настільки резервний склад. Але в чемпіонаті "Дніпру" тепер робити нічого, а ось за Кубок буде складно, але реально зачепитися.

Єдине, що може заважати гравцям "Дніпра", це бажання зберегти себе. Вже через тиждень фінал Ліги Європи і ось до нього треба бути готовим у всеозброєнні. І це розуміють і в Донецьку, так що можна сміливо очікувати від "гірників" ігри дуже чіпкої і місцями грубою. Але мета виправдовує засоби. Чемпіонат вже програно, залишилося спробувати відібрати у "Динамо" Кубок.

Головний тренер "Дніпра" Мирон Маркевич:

"Гри з таким суперником важливі ще й з урахуванням майбутнього в середині наступного тижня фінального матчу Ліги Європи з "Севільєю". Що тут приховувати, все буде з прицілом на цю гру. Потрібно, щоб команда була в тонусі. У зв'язку з цим будемо використовувати футболістів, яких належить задіяти у Варшаві".