Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:0)

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 2:0) Фото: Шахтар - Динамо

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку за Суперкубок України

Шахтар - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:00, а дивитися матч можна на телеканалах - "Україна" і "Футбол 1". Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" проведуть поєдинок за Суперкубок України. На думку букмекерів, фаворитом матчу є донецький клуб.

15 липня, 21:00
Одеса, стадіон "Чорноморець"

Стартові склади:

"Шахтар": Пятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Малишев, Бернард, Марлос, Тайсон, Феррейра.
Запасні: Шевченко, Бутко, Ордець, Алан Патрік, Коваленко, Дентіньо, Бланко Лещук.

"Динамо": Рудько - Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Буяльський, Сидорчук, Гармаш, Ярмоленко, Циганков, Мбокані.
Запасні: Коваль, Шепелев, Корзун, Гусєв, Гонсалес, Бесєдін, Кадар.

90 + 7 хв. Арбітр дає фінальний свисток, який фіксує перемогу донеччан, 2:0. Шахтар - володар Суперкубка України.

90 + 2 хв. Сидорчук заробив картку за грубу гру проти Дентіньо.

90 хв. Аж цілих сім хвилин компенсував арбітр.

82 хв. Рудько вийшов за межі штрафного і виручив після невдалого пасу Шепелєва назад.

80 хв. Степаненко отримує другу жовту картку. "Шахтар" залишається в меншості під кінець гри.

79 хв. Третя заміна у "Динамо": Буяльський - Шепелев.

77 хв. Замість Тайсона на поле з'явиться Дентіньо.

74 хв. Коваленко після пасу зліва підготував удар і направив м'яч в правий кут - Рудько на місці.

61 хв. У "Динамо" заміна. Гармаш виходить замість Бесєдіна.

57 хв. Арбітр знову призупинив матч через фаєрів.

56 хв. ГОООЛ! 2:0! Феррейра забив на початку першого тайму, тепер завиває в другому. Таким чином він оформив дубль після прострілу Ісмаїлі на дальню штангу.

52 хв. Коваленко заблокував передачу Ярмоленко, а слідом Срна не дав подати Антунеш.

46 хв. Розпочався другий тайм. Заміна у "Шахтаря": Коваленко замість Малишева.

45 хв. Три хвилини компенсував арбітр в першому таймі.

34 хв. Після невеликої паузи через петарду на поле трибунах, гра поновилася.

31 хв. А тепер Бернард попереджений.

31 хв. Гольовий момент у "Динамо". Після прострілу Ярмоленка м'яч опинився у Гармаша, але з ударом Пятов впорався.

28 хв. Перша жовта картка в матчі, яку отримує Степаненко за те, що зірвав атаку "Динамо".

26 хв. Збавили в інтенсивності "оранжево-чорні", спокійно грають за рахунком.

22 хв. Відверто слабка гра. На даний момент "Динамо" виглядає набагато слабше за "Шахтар".

18 хв. Марлос після пасу Тайсона підробив під ліву, але удар не вийшов.

17 хв. Довга передача Степаненко з центрального кола на Феррейру - офсайд.

14 хв. Небезпечно пробивав Мбокані після кутового - м'яч відскочив і перелетів перекладину.

8 хв. ГОООЛ! Феррейра відкриває рахунок, замкнувши на дальній штанзі передачу від Ісмаїлі.

3 хв. І відразу контрвипад від "гірників".

1 хв. Матч розпочався! Нехай переможе сильніший!

- За традицією перед стартовим свистком нагороджені лауреати минулого сезону. Кращим голкіпером визнано Андрія П'ятов, а приз найкращому тренеру отримав Паулу Фонсека.

- "Динамівці" проведуть матч у білій формі (голкіпер - у жовтому), а "гірники" - у помаранчево-чорній смугастій формі нового зразка (голкіпер - у зеленому).

- У матчі за Суперкубок футболісти "Шахтаря" вперше зіграють в новій домашній формі.

alt

- Київське "Динамо" вже також в Одесі і готується до матчу.

- "Шахтар" уже прибув до Одеси. На матч Суперкубка України "гірники" відправився в повному складі.

alt

14 раз новий футбольний сезон в Україні відкриє матч за Суперкубок, в якому вже в дев'ятий раз зіграють чемпіон і володар Кубка України в сезоні 2016/17 "Шахтар" з срібним призером і фіналістом Кубка "Динамо".

В історії очних протистоянь в рамках Суперкубка України лідирує київський клуб. В активі "біло-синіх" п'ять почесних трофеїв, виграних в очній боротьбі з "донеччанами", у "гірників" таких локальних перемог чотири. Різниця м'ячів в цих матчах рівна - 11:11. Командам п'ять разів доводилося з'ясовувати, хто з них буде володіти почесним трофеєм, в серії післяматчевих пенальті. Тричі успіх святкували "динамівці", двічі сильніше виявлялися "гірники".

Рік тому поєдинок також пройшов в Одесі. На 58 хвилині "гірники" повели в рахунку: Марлос передачею знайшов Фреда, який обіграв Антунеш і пробив точно в дальній кут. Кияни відповіли небезпечним ударом Сидорчука, а за десять хвилин до кінця відновили рівність - після подачі кутового відзначився Віда. У підсумку командам довелося бити 11-метрові, і в цій серії удача посміхнулася "Динамо".

Ключова літня зміна в "Динамо" - Олександр Хацкевич на посаді головного тренера. На новий сезон у складі "Динамо" заявлені Олег Гусєв, Жуніор Мораес, Дмитро Хльобас, Артем Кравець і Дьємерсі Мбокані. Вже після повернення зі зборів "біло-сині" повідомили про підписання контракту з польським захисником Томашем Кендзьорою.

Що стосується "Шахтаря", його кольору відтепер готові захищати два новобранці - грузинський центрбек Давид Хочолава і викуплений у "Зорі" вінгер Іван Петряк. Крім того, в кінці липня закінчується термін дискваліфікації бразильського "опорника" Фреда, чиє повернення ще більш зміцнить середню лінію команди Паулу Фонсека.

Чергова дуель "Шахтаря" і "Динамо" сповіщає про початок нового сезону в Україні. На наступний день після одеського матчу за Суперкубок стартує і чемпіонат країни, в рамках якого головні фаворити зустрінуться вже в другому турі.