Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: Шахтар - Динамо (facebook.com/fplua)

РБК-Україна проведе трансляцію поєдинку за Суперкубок України

Шахтар - Динамо. Трансляція матчу почнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися поєдинок можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" зустрінуться в матчі за Суперкубок України. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на боці "гірників".

21 липня 21:00
Одеса, стадіон "Чорноморець"

Матч завершено 0:1

90+7 хв. Фух! От і все! Завершився перший матч нового сезону 2018/19, головна боротьба у чемпіонаті ще попереду!

90+7 хв. І ще Бойко попереджений за затримку часу.

90+6 хв. Пряма червона для Ісмаїлі!

90+6 хв. Друге попередження і червона для Бурди!

90+6 хв. Кадар штовхнув лежав в штрафний Тотовицького і спровокував бійку.

90+3 хв. Жовта картка для Мораеса.

90 хв. Арбітр компенсував п'ять хвилин.

90 хв. Шапаренко завдав удару - вище воріт "Шахтаря" пролетів м'яч.

85 хв. "Шахтар" атакує: кілька спроб підступитися до штрафного завершилися подачею Данченко - Кадар вибив головою.

83 хв. Удар здалеку від Ярослава Ракицького - неточно.

81 хв. Попередження для Кадара за затримку часу.

80 хв. Бойко впіймав м'яч після удару головою від Мораеса.

78 хв. Сидорчук виходить на футбольне поле замість Буяльського.

73 хв. МОМЕНТ! Циганков після навісу з правого флангу від Вербича потрапив в поперечину!

71 хв. Шепелєв отримав жовту картку. Гравець у спробі дістатися до м'яча б'є шипами по обличчю Степаненку.

70 хв. Замість Гармаша, який отримав травму на полі у киян вийшов Шапаренко.

68 хв. Заміна у складі "Шахтаря": замість Коваленко на поле вийшов Тотовіцкій, а Фернандо замінів Болбат.

67 хв. Бойко парирував удар Фернандо в ближній кут ворі

59 хв. Фернандо отримав жовту картку за небезпечну гру проти Бойка.

55 хв. Штрафний удар не став для "Динамо" результативним.

53 хв. Попередження для Данченка за порушення правил проти Вербича. Для "Динамо" - штрафний удар.

48 хв. Данченко м'яко закинув у штрафну, Коваленко зловив м'яч на ногу і переправляв в центр - Бурда без роздумів виніс за бокову.

46 хв. Стартував другий тайм. Заміна у складі київського "Динамо": замість Че Че на поле вийшов Денис Гармаш.

45+1 хв. Перший тайм завершено. Перерва!

39 хв. Ще один удар від Коваленка - над воротами пролетів м'яч.

32 хв. Шепелев доборовся з Марлосом у штрафний "гірників" і прострілив - ніхто не був готовий замкнути.

30 хв. Циганков завдав удару по воротах "Шахтаря", проте м'яч пройшов повз стійку.

28 хв. Фернандо взяв гру на себе і пробивав - Бурда кинувся під м'яч.

23 хв. Прохід Вербича та удар Буяльського - вище воріт.

18 хв. ГОООЛ ААААА! Буяльський після передачі від Бесєдіна відправляє м'яч в порожні ворота після помилки Андрія Пятова!

13 хв. Бурда грубо грає ногою точно в корпус Фернандо і отримує попередження.

9 хв. Супермомент від "Шахтаря! Ісмаїлі завдав потужного удару по воротах киян - поперечина!

7 хв. Коваленко бив у дальній кут після проходу Марлоса через центр поля - Бойко знову в роботі і знову на місці.

5 хв. Марлос протягнув м'яч з центру поля і з лівої пробив у створ воріт "Динамо" - Бойко зловив м'яч.

1 хв. Стартовий свисток! Матч почався.

- Пролунав Гімн України! Скоро почнеться гра.

- Перед стартом матчу були вручені нагороди УПЛ за підсумками сезону 2017/18.

Головний тренер "Динамо" Олександр Хацкевич визнаний найкращим наставником.

Півзахисник киян Віктор Циганков - кращий молодий гравець.

Хавбек "Шахтаря" Марлос став найкращим гравцем сезону, а Андрій Пятов - найкращий голкіпер.

- Стартові склади матчу за Суперкубок України:

"Динамо": Бойко, Кадар, Бурда, Морозюк, Кендзьора, Шепелев, Буяльський, Че-Че, Вербич, Циганков, Бесєдін
Запасні: Бущан, Шабанов, Шапаренко, Сидорчук, Гармаш, Андрієвський, Русин

"Шахтар": Пятов, Данченко, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Патрік, Фернандо, Марлос, Коваленко, Мораес
Запасні: Шевченко, Бутко, Матвієнко, Майкон, Зубков, Болбат, Тотовіцкій

- Всі квитки на матч за Суперкубок України продані. На стадіоні "Чорноморець" очікується аншлаг!

- Стадіон "Чорноморець" в очікуванні поєдинку.

- "Динамо" одягне білий комплект екіпірування (воротарі - в салатовому), "Шахтар" буде в помаранчево-чорних футболках та чорних шортах (воротарів - у темно-зеленому).

- Перша зустріч "гірників" з уболівальниками в новому сезоні під час прогулянки.

- Київський команда вже в Одесі.

Футбольний сезон в Україні традиційно відкриється матчем за Суперкубок. "Шахтар" як діючий чемпіон і володар Кубка України зустрінеться з срібним призером української Прем'єр-ліги - "Динамо". Вже четвертий рік поспіль поєдинок за Суперкубок відбудеться в Одесі.

Минулого року переможцем цього турніру став "Шахтар", який переміг "Динамо" із рахунком 2:0.

Загалом команди зіграли десять матчів у Суперкубку України, рахунок перемог рівний: п’ять разів володарями трофею ставали "біло-сині" та п’ять - "гірники". Наступна гра стане одинадцятою зустріччю цих команд у Суперкубку, в якій з’ясується, на рахунку якої з них буде більше перемог у цьому турнірі.

Цього літа "гірники" посилилися голкіпером Олексієм Шевченка, півзахисниками Майконом, Фернандо і Сіпріано, а також екс-гравцем "Динамо" Жуніором Мораесом.

Влітку "біло-сині" зробили два придбання на трансферному ринку: склад поповнив лівий захисник Сідклей і центральний хавбек Че Че. Також варто відзначити підписання повноцінного контракту з Денисом Бойко і повернення з оренди в луганській "Зорі" Олександра Андрієвського.