"Шахтар" завдяки перемозі над "Ман Сіті" пройшов у плей-офф Ліги чемпіонів

"Шахтар" завдяки перемозі над "Ман Сіті" пройшов у плей-офф Ліги чемпіонів Фото: "Шахтар" - "Манчестер Сіті" (shakhtar.com)

Заключний матч групового етапу ЛЧ завершився з рахунком 2:1

Донецький "Шахтар" в заключному 6 турі групового етапу Ліги чемпіонів обіграв англійський "Манчестер Сіті". Матч відбувся у Харкові на стадіоні ОСК "Металіст" і завершився з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі відкрив Бернард, забивши на 26 хвилині поєдинку, а вже через шість хвилин Ісмаїлі забив другий гол донецький клуб. У "городян" в кінці зустрічі відзначився Серхіо Агуеро, який реалізував пенальті.

У паралельному матчі зустрічалися "Фейеноорд" і "Наполі", підсумковий рахунок - 2:1.

Підсумкове становище команд: "Манчестер Сіті" - 15 очок, "Шахтар" - 12, "Наполі" - 6, "Фейєнорд" - 3. Таким чином, "гірники", як і "городяни", завоювали путівку в плей-офф Ліги чемпіонів. "Наполі" навесні виступить в Лізі Європи.

Нагадаємо, за підсумками передостаннього ігрового дня групового етапу Ліги чемпіонів стали відомі імена ще чотирьох учасників 1/8 фіналу турніру.