Севастопольська митниця за 9 міс. 2012 р. перерахувала до держбюджету більше 255 млн грн

За 9 місяців 2012 року Севастопольською митницею перераховано до державного бюджету України податків у сумі понад 255 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Держмитслужби.

Через митний кордон України на Севастопольській митниці пропущено більше 5 млн т вантажів і більше 5 тис. транспортних засобів, майже 70 тис. громадян перетнуло кордон.

При загальному товарообігу в 2 млрд дол. імпорт складає всього 120 млн дол. У структурі експорту майже дві третини складають метали, інше - продовольчі товари і продукти сільського господарства. При цьому основними партнерами по експорту є Азія, 5% - складають країни Європейського Союзу, а також Африка і інші регіони.

Не дивлячись на невелику долю імпорту в загальному товарообігу, основні платежі до бюджету дає імпорт. 90% всіх податків митниця отримує в результаті діяльності 26 суб'єктів ЗЕД різних форм власності.

Читайте також: Київська митниця за 9 міс. 2012 р. перерахувала до бюджету майже 18,6 млрд грн

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся