SEC США викликала в суд китайський відділ Deloitte в рамках розслідування справи про шахрайство

Комісія з цінних паперів і біржових операцій США (SEC) попросила американський федеральний суд вручити повістку китайському відділенню бухгалтерського гіганта Deloitte & Touche в рамках розслідування справи про шахрайство Longtop Financial Technologies Ltd, передає Reuters.

SEC і Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) перевіряють китайські компанії, які котируються на американських біржах, і папери їх аудиторів на тлі серії скандалів зі звітностями, які також торкнулися таких фірм, як Sino-Forest і Zungui Haixi.

Китайський підрозділ Deloitte - Deloitte Touche Tohmatsu CPA Ltd - повідомив, що готовий співпрацювати з регулятором, але не може розкрити запитувані документи без схвалення влади Китаю.

Справа може стати символом битви між двома країнами навколо прав американських регуляторів на доступ до звітів китайських компаній, представлених на фондовому ринку США, вважають експерти.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся