В СБУ заявили, що не погоджували призначення Станчака на пост глави "Укртрансгазу"

В СБУ заявили, що не погоджували призначення Станчака на пост глави "Укртрансгазу"
Фото: Павло Станчак (utg.ua)

Документи щодо надання Станчаку доступу до державної таємниці до відомства не надходили

У Службі безпеки України (СБУ) заявили, що не погоджували призначення громадянина Польщі Павла Станчака на пост глави "Укртрансгазу". Відповідну заяву відомство опублікувало у Facebook.

"Служба безпеки України заявляє, що не погоджувала питання призначення на посаду до Публічного акціонерного товариства "Укртрансгаз” громадянина Республіки Польща Павла Юзефа Станчака. Це є прерогативою виключно НАК "Нафтогаз України", - йдеться у повідомленні.

СБУ зазначає, що призначення осіб на посади, які включено до номенклатури посад працівників Товариства, перебування на яких потребує оформлення допуску та надання доступу до державної таємниці, здійснюється лише за умови надання такого допуску та проведення необхідної перевірки. 

При цьому, документи щодо надання Станчаку доступу до державної таємниці до відомства не надходили.

Щодо кадрових змін у ПАТ «Укртрансгаз» : Служба безпеки України заявляє, що не погоджувала питання призначення на поса...

Опубліковано Служба безпеки України 27 грудня 2017 р.

Нагадаємо, в листопаді Станчак був призначений на посаду віце-президента "Укртрансгазу".

23 грудня Станчака призначили на посаду голови ПАТ "Укртрансгаз". Згодом стало відомо про те, що СБУ затримує його призначення на цю посаду.

Зазначимо, Павел Станчак - виходець з польської державної нафтогазової компанії PGNiG.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся