ru ua

СБУ затримала в Луганській обл. збройну диверсійну групу

Служба безпеки України (СБУ) затримала в Луганській області збройну диверсійну групу.

Служба безпеки України (СБУ) затримала в Луганській області збройну диверсійну групу. Про це повідомили у прес-центрі спецслужби.

"Група зловмисників планувала 10 квітня здійснити збройне захоплення влади в Луганській області із залякуванням мирного населення і застосуванням зброї та вибухівки", - зазначено в повідомленні.

За результатами масштабної спецоперації СБУ затримала 15 активних учасників диверсійної групи, вилучила 300 автоматів, 1 протитанковий гранатомет, 5 пістолетів, велику кількість гранат, пляшок із запальною сумішшю, значну кількість гладкоствольної та холодної зброї.

У взаємодії із прокуратурою Луганської області порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ст.113 (диверсія) і ст.111 (державна зрада) КК.

Як зазначається, правоохоронці продовжують затримання та обшуки в м. Луганську та семи районах області.

Нагадаємо, вчора СБУ відкрила кримінальне провадження проти самопроголошеного заступника народного губернатора в Донецькій області Роберта Доні щодо організації масових заворушень у Донецьку 15-16 березня. Справу відкрито за ст.294 (масові заворушення) і 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) КК.

Раніше, 2 квітня, у Львівській обл. було затримано двох громадянин Росії (1987 і 1986 р.н.) за підозрою у плануванні замаху на кандидата у Президенти України. Прокуратурою Львівської обл. вирішується питання про порушення кримінального провадження за ст.112 Кримінального кодексу України (посягання на життя державного чи громадського діяча).

Нагадаємо, СБУ в березні затримала 9 лідерів сепаратистів.