СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів дорожниками Черкаської області

НовиниІнфраструктура    15.02.2017 - 15:12
Фото: СБУ викрила черкаських шляховиків на розкраданні бюджетних коштів
Фото: СБУ викрила черкаських шляховиків на розкраданні бюджетних коштів

На ремонті доріг у Черкаській області розікрали 3,8 мільйона гривень

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою і поліцією викрили розкрадання 3,8 мільйонів гривень, які були виділені на ремонт доріг Черкаської області. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Повідомляється, що служба автомобільних доріг Черкаської уклала угоду з однією з харківських фірм на проведення ремонту доріг в 2014-2015 роках. Згідно з кошторисом вартість робіт склала понад 5 млн гривень. В кінці 2015 році ця ж фірма отримала від Черкаської міської ради майже 3,5 млн гривень на реконструкцію проїжджої частини вулиць міста.

"Перевірка СБУ показала, що в обох випадках роботи були виконані не в повному обсязі та з порушенням технологічних норм, а до фінансової документації ділки внесли завищені дані про обсяги виконаних робіт. Це дозволило їм привласнити понад 3,8 мільйона гривень", - повідомляє СБУ.

Під час обшуків в офісах шляховиків правоохоронці вилучили "чорну бухгалтерію", що підтверджує факти привласнення державних коштів.

Правоохоронці відкрили два кримінальних провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

altalt
 

Фото: обшуки в офісі черкаських шляховиків

Нагадаємо, раніше СБУ спільно з прокуратурою викрила тернопільських чиновників на розтраті державних коштів, які були виділені на фінансування об'єктів соціальної інфраструктури області.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
СБУ перекрила контрабандний канал постачання екстазі з Європи до України СБУ відкрила 30 кримінальних проваджень за антиукраїнську пропаганду в інтернеті
On Top