ua en ru

СБУмає в розпорядженні незаперечні докази причетності РФ до краху Ан-26 у Луганській області, - Наливайченко

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявляє, що має у своєму розпорядженні незаперечні докази причетності Росії до краху літака Збройних сил України Ан-26 14 липня в Луганській області.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко (на фото) заявляє, що має у своєму розпорядженні незаперечні докази причетності Росії до краху літака Збройних сил України Ан-26 14 липня в Луганській області. Про це Наливайченко заявив журналістам у Києві, передає кореспондент РБК-Україна.

"До сьогоднішнього вечора буде закінчено розслідування. Будуть представлені незаперечні докази з картами... є неспростовні докази, які будуть повідомлені Президенту, а потім опубліковані", - заявив Наливайченко, відповідаючи на запитання журналістів, чи є у СБУ докази причетності РФ до краху літака.

Нагадаємо, 14 липня в Луганській області, в зоні антитерористичної операції, був збитий військово-транспортний літак Збройних сил України Ан-26. У підсумку, за даними сил АТО, 2 члени екіпажу потрапили в полон до бойовиків, доля ще 6 невідома.

Представники сил АТО стверджують, що літак летів на висоті 6,5 км, і бойовики на Донбасі своїми засобами збити на такій висоті його не могли. Відповідно, в інформцентрі РНБО припускають, що літак був збитий або російською авіацією, або засобами ППО РФ.

Згідно з доповіддю міністра оборони Валерія Гелетея, Ан-26 був збитий, імовірно, з території Російської Федерації.