ua en ru

Ан-26 був збитий, імовірно, з території РФ, - глава Міноборони України

Міністр оборони Валерій Гелетей доповів Президенту України Петру Порошенку про те, що Ан-26 був збитий, імовірно, з території Російської Федерації

Міністр оборони Валерій Гелетей (на фото) доповів Президенту України Петру Порошенку про те, що Ан-26 був збитий, імовірно, з території Російської Федерації. Про це повідомила прес-служба Президента України.

Згідно з повідомленням, враховуючи те, що літак йшов на висоті 6500 м, його ураження переносними зенітними комплексами є неможливим.

"Тобто літак був уражений іншою, більш потужною ракетною зброєю, яка було застосовано, імовірно, з території Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Також Гелетей зазначив, що члени екіпажу збитого Ан-26 вийшли на зв'язок з Генеральним штабом.

Раніше у прес-центрі АТО повідомили, що в зоні антитерористичної операції приблизно о 12:30 зник зв'язок з літаком ЗС України Ан-26, який виконував завдання в рамках повітряно-транспортного забезпечення активної фази АТО.

Пізніше на брифінгу радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко підтвердив, що Ан-26 був збитий, а два члени екіпажу вистрибнули з парашутом.

Нагадаємо, за останній час на сході України був збитий не один Ан-26 українських силовиків. 6 червня під Слов'янськом у результаті обстрілу сепаратистами з ПЗРК загинули 5 членів екіпажу військово-транспортного літака, 3 отримали поранення.