ua en ru

РНБО розглядає дві версії знищення літака Ан-26, - інформцентр

Рада національної оборони України розглядає дві версії знищення літака Ан-26.

Рада національної оборони України розглядає дві версії знищення літака Ан-26: літак був збитий з російського ракетного комплексу або з літака Росії. Про це сьогодні під час брифінгу заявив спікер РНБО Андрій Лисенко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Розглядається дві версії: постріл був зроблений з сучасного наземного ракетно-гарматного комплексу "Панцир" або самонаводящейся ракетою "Х-24" класу повітря-повітря з російського літака, який міг бути піднятий в повітря з аеродрому Міллерово", - заявив Лисенко.

Він зазначив, що ні один ПЗРК, який знаходиться на озброєнні терористів, не може вразити літак на такій висоті.

"Тому літак був збитий більш потужним зброєю, яку було використано найімовірніше з території РФ ракетами", - заявив Лисенко.

За його інформацією всі 8 осіб, які перебували на борту, вижили.

Раніше у прес-центрі АТО повідомили, що в зоні антитерористичної операції приблизно о 12:30 зник зв'язок з літаком ЗС України Ан-26, який виконував завдання в рамках повітряно-транспортного забезпечення активної фази АТО.

Пізніше на брифінгу радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко підтвердив, що Ан-26 був збитий, а два члени екіпажу вистрибнули з парашутом.