СБУ провела слідчі дії на "Мотор Січі"

Вівторок 24 квітня 2018 00:10
СБУ провела слідчі дії на "Мотор Січі"
Фото: "Мотор Січ" (УНІАН)

СБУ провела обшуки на "Мотор Січі" та за місцями проживання окремих фізичних осіб

Служба безпеки України (СБУ) розслідує кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14 та ст. 113 (диверсія) за фактом підготовки до вчинення дій, спрямованих на ослаблення держави через руйнування стратегічного підприємства ПАТ "Мотор Січ". Про це йдеться у повідомленні на сайті СБУ.

Як зазначається, представники іноземної компанії розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який планується перенести українське виробництво та передати технології.

"Для реалізації цих намірів, всупереч українському законодавству, іноземцями здійснено опосередковану концентрацію контрольного пакета акцій "Мотор Січ", який наразі оформлено на шість офшорних компаній та фізичну особу", - йдеться у повідомленні.

Співробітниками спецслужби у взаємодії з Держфінмоніторингом України встановлено, що продаж контрольного пакету акцій стратегічного об’єкта ПАТ "Мотор Січ" здійснювався на адресу фізичних осіб та компаній нерезидентів в обсягах менш ніж по 10%, у зв’язку з чим існують підозри про намагання зацікавлених осіб приховати власників істотної участі та реальних бенефіціарних власників покупців акцій.

"На даний час представники компанії-нерезидента мають намір протиправно сконцентрувати придбаний пакет акцій, що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства та отримати повний контроль над його діяльністю у сфері військових оборонних замовлень, що підтверджується матеріалами справи", - зазначено у повідомленні.

Так, у рамках вказаного кримінального провадження у 2017 році, згідно з отриманою ухвалою суду, було накладено арешт на пакет акцій ПАТ "Мотор Січ" у 56%.

Повідомляється, шо з метою отримання додаткових доказів у кримінальному провадженні співробітники СБ України 23 квітня 2018 року провели санкціоновані обшуки в адміністративних приміщеннях заводоуправління, відділу цінних паперів ПАТ "Мотор Січ" та за місцями проживання окремих фізичних осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники служби безпеки України (СБУ) проводять слідчі дії на підприємстві "Мотор Січ" у Запоріжжі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся