ru ua

СБУ перекрила контрабандний канал постачання м'ясної продукції до РФ транзитом через Україну

Служба безпеки України викрила канал контрабандного постачання м'ясної продукції до Російської Федерації транзитом через територію України. Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

На одному із холодокомбінатів Києва зловмисники організували перевалочний пункт, де на м'ясопродукти європейського виробництва наносилася маркування українського виробника.

"Після цього вантаж із фальшивими документами прямував до районів Луганської та Донецької областей. Звідти, через контрольовану терористами територію, контрабандний товар надходив до Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Днями правоохоронці на території Харківської та Луганської областей затримали завантажені відповідною м'ясною продукцією автомобілі, які прямували до Росії. У Києві тим часом виявлено і опечатано чотири складські приміщення, де зберігалися імпортні м'ясопродукти без маркування.

Крім того, у ділків вилучено документи, готівкові, комп'ютерна техніка, а також "чорна бухгалтерія", де вказані суми коштів, виплачених посадовим особам державних контролюючих органів за сприяння в реалізації протиправних оборудок. Досудове слідство триває.

Як повідомлялося, 13 листопада Росія не допустила ввезення до Криму великої партії української яловичини з Вінницької області.

Нагадаємо, 23 жовтня Міністерство економічного розвитку і торгівлі України звернулося до Всесвітньої організації торгівлі (СОТ) через заборону Російської Федерації поставляти рослинну продукцію з України.