ua en ru

Слідчі СБУ виявили пістолет під час обшуків у Симоненка

Слідчі СБУ виявили пістолет під час обшуків у Симоненка Фото: обшук у Симоненко (facebook.com/SecurSerUkraine)

У Симоненка також виявили агітаційні матеріали, спрямовані на повалення конституційного ладу

Слідчі Служби безпеки України провели обшук у лідера Компартії Петра Симоненка, виявивши агітаційні матеріали і пістолет. Про це інформує прес-служба СБУ в Facebook.

"В рамках кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 і 1 ч. ст. 111 Кримінального кодексу України слідчими СБУ були проведені обшуки у громадянина України Петра Симоненка".

Наголошується, що було вилучено агітаційні матеріали, спрямовані на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу або захоплення державної влади. Також у Симоненка знайшли предмети, "схожі на пістолет АПС з глушником і 120 патронів до нього".

"Кремлівський вірус проплачених "переворотів" в Україні знайшов черговий "організм". Але, на відміну від попередників, московські куратори Симоненку вже не довірили гранатомет, адже самі цілком усвідомлюють бутафорність чергового претендента на роль російської "Аврори" у Києві", - заявив глава СБУ Василь Грицак, пише видання.

У рамках кримінального провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 та ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу...

Опубліковано Служба безпеки України 8 травня 2018 р.
Слідчі СБУ виявили пістолет під час обшуків у СимоненкаСлідчі СБУ виявили пістолет під час обшуків у СимоненкаСлідчі СБУ виявили пістолет під час обшуків у Симоненка

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко під час своєї промови 8 травня на "Першій хвилині миру" заявив про смерть 100 тисяч українців до 22 червня 1941 року.