ru ua

СБУ має намір відстежувати контент телеканалів, які перейшли в управління Портнова

СБУ має намір відстежувати контент телеканалів, які перейшли в управління Портнова Фото: Василь Грицак (УНІАН)

На підставі наявності порушень СБУ буде відкривати кримінальні справи

Служба безпеки України (СБУ) має намір відстежувати вміст українських телеканалів, які перейшли в управління колишнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова. Про це сьогодні журналістам повідомив голова СБУ Василь Грицак.

Він повідомив, що на підставі наявності порушень СБУ буде відкривати кримінальні справи.

"Ми не бачили документів, що підтверджують, що управління NewsOne та іншого каналу взяв на себе пан Портнов. Так, ми чули його заяву, що він підписав відповідні документи... Напевно, легко спрогнозувати, на чиї жорна будуть лити воду ті канали, які буде курувати в перспективі пан Портнов. Я слабо вірю в те, що, сидячи на території РФ, він буде агітувати за відновлення українських кордонів, за відновлення державного суверенітету, за відновлення контролю над Кримом, за те, щоб навести порядок на Донбасі, і щоб він став українським... Ми не можемо говорити зараз, що хтось скоїв злочин. Якщо будуть ознаки вчинення злочину, вони будуть документуватися і кваліфікуватися відповідним чином і тоді будуть прийматися рішення про внесення чи не внесення до ЄРДР", - сказав Грицак.

Нагадаємо, Володимир Мураєв передав колишньому першому заступнику глави Адміністрації президента Андрію Портнову 100% акцій телеканалу NewsOne.