СБУ має негайно розслідувати діяльність російських пропагандистів в Україні, - Помазанов

Четвер 15 вересня 2016 12:40
СБУ має негайно розслідувати діяльність російських пропагандистів в Україні, - Помазанов
Фото: Андрій Помазанов

Народні депутати фракції "Народний фронт" відвідали Службу безпеки України (СБУ) для отримання відповіді на депутатське звернення, яке вони принесли сюди 10 днів тому, з вимогою розслідувати факти "системних інформаційних диверсій" проти України, які відбувалися на телеканалі "Інтер" зі сторони Марії Столярової та Ігоря Шувалова. Таку думку висловив народний депутат фракції "Народний фронт" Андрій Помазанов.

"Добродомов, Борислав Береза уже визнали справжність підписів, достовірність і фактично підтвердили існування свого зв'язку зі Столяровою. СБУ має всі обставини, щоб відкрити кримінальне провадження та дослідити яким саме чином взаємодіяли окремі народні депутати з  Шуваловим і Столяровою", - заявив народний депутат.

Окремо представник "Народного фронту" звернув увагу на необхідність відкрити кримінальну справу проти Столярової та Шувалова, аби притягнути їх до кримінальної відповідальності. При цьому Шувалова, на переконання політика, потрібно ще й видворити з території України як особу, що вела підривну діяльність.

"Я би дуже хотів, щоби президент, як очільник держави, взяв під контроль розслідування цієї справи, аби не дати ворогам, диверсантам в інформаційній політиці, таким як Столярова, Шувалов та окремі народні депутати, підривати цілісність нашої держави", - наголосив Помазанов.

"Саме тому ми хочемо почути від СБУ, що саме було зроблено за 10 днів, для того щоб притягнути до відповідальності Столярову, Шувалова, і до якої відповідальності будуть притягнуті українські громадяни, народні депутати Каплін, Борислав Береза, Добродомов", - резюмував парламентар.

Як відомо, саме 15 вересня закінчується 10-денний термін, протягом якого СБУ мала відреагувати на відповідну вимогу членів фракції "Народний фронт".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся