СБУ буде захищати критичну інфраструктуру фінансового сектору України

СБУ буде захищати критичну інфраструктуру фінансового сектору України
Фото: СБУ захистить Нацбанк (РБК-Україна)

Створена спеціальна міжвідомча група

Національний банк України за ініціативою Служби безпеки України створив спеціальну міжвідомчу групу, яка займеться захистом критичної інфраструктури фінансового сектора України. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Як повідомляється, до складу групи увійшли представники Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового рику, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, а також Служби безпеки України.

СБУ буде захищати критичну інфраструктуру фінансового сектору України

Фото: СБУ буде захищати інвраструктуру Нацбанку

Найближчим часом міжвідомча робоча група визначить перелік об'єктів і сфер критичної інфраструктури у фінансовому секторі, наявних загроз їх функціонування, а також необхідні заходи, спрямовані на організацію їх постійної діяльності. Ці експертні дані будуть враховані при розробці відповідного законопроекту "Про критичної інфраструктури та її захист".

Нагадаємо, в січні 2017 року президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо посилення захисту об'єктів інфраструктури.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся