Збірні Іспанії та Чилі вийшли до 1/8 фіналу ЧС-2010 в ПАР від групи "H"

Збірні Іспанії та Чилі вийшли до 1/8 фіналу ЧС-2010 в ПАР від групи "H". Це стало відомо, після того, як команда Іспанії обіграла збірну Чилі з рахунком 2:1. Голи забили у Іспанії на 24-ій хвилині Давид Вілья і на 37-ій хвилині Андрес Іньеста. У Чилі відзначився Родріго Мільяр на 47-ій хвилині.
У другому матчі групи команда Швейцарії не змогла обіграти Гондурас. Матч закінчився з рахунком 0:0.
Після завершального туру у Іспанії і Чилі по 6 очок, у Швейцарії - 4 очки. У Гондурасу - 1 очко. Перше місце в групі займає команда Іспанії, оскільки у неї краща різниця забитих і пропущених голів.
Таким чином, в 1/8 фіналу команда Іспанії зіграє із збірною Португалії, а Чилі поміряється силами із збірною Бразилії.
Завтра, 26 червня, відбудуться перші матчі 1/8 фіналу.
Команда Урагвая зіграє з Південною Кореєю, а США зіграє із збірною Гани. Переможці цих матчів зіграють між собою в 1/4 фіналу.