Збірні Аргентини і Південної Кореї вийшли до 1/8 фіналу ЧС-2010 у ПАР від групи "B"

Збірні Агрентини та Південної Кореї вийшли до 1/8 фіналу ЧС-2010 у ПАР від групи "B". Це стало відомо, після того як команда Південної Кореї зіграла внічию з командою Нігерії з рахунком 2:2. Гол в Нігерії забив Калу Уче на 12-й хвилині та Якубу Айєгбені на 68-й хвилині з пенальті, а у Кореї Лі Джун Су на 38-й хвилині та Пак Чху Ен на 48-й. У іншому матчі групи команда Аргентини обіграла команду Греції з рахунком 2:0. М'яч забив Мартін Демікеліс на 77-й хвилині та Мартін Палєрмо на 89-й хвилині.

Після заключного туру у Аргентини 9 очок, у Південної Кореї - 4. У Греції - 3 очки і у Нігерії - 1 очко.
Таким чином, в 1/8 фіналу команда Аргентини зіграє зі збірною Мексики, а Південна Корея поміряється силами з Уругваєм.
Завтра, 23 червня відбудуться матчі 3 туру в групах "C" і "D".
У групі "C" зіграють Словенія і Англія, у яких 4 і 2 очки відповідно. У другому матчі групи зійдуться збірні США та Алжиру. У США - 2 очки, у Алжиру 1.
У групі "D" свої матчі зіграють Німеччина - Гана і Сербія - Австралія.
Зазначимо, що у Гани - 4 очки, у Німеччини та Сербії - по 3 очки. У Австралії - 1 очко.
Зазначимо також, що в 1/8 фіналу між собою зіграють команди, що зайняли перші місця в групах "C" і "D" з командами, що зайняли другі місця в групах "D" і "C" відповідно.