Збірна України вирвала перемогу у Люксембургу завдяки автоголу

Збірна України вирвала перемогу у Люксембургу завдяки автоголу Фото: Люксембург - Україна (Павло Кубанов/ffu.ua)

Другий матч відбору на Євро-2020 команда Шевченка завершила з рахунком 2:1

Збірна комнади України на виїзді обіграла команду Люксембургу в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року. Зустріч на стадіоні "Жозі Бартель завершилася з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі відкрив нападник збірної Люксембургу Давид Тюпело на 34 хвилині гри. Через 6 хвилин півзахисник Віктор Циганков зрівняв рахунок поєдинку. Цей гол став першим для українського хавбека за збірну.

Здобути перемогу "жовто-синім" вдалося в компенсований час зустрічі, на 93 хвилині півзахисник команди Люксембургу Жерсон Родрігес зрізав м'яч у власні ворота.

Нагадаємо, на старті кваліфікації Португалія та Україна розійшлися нульовою нічиєю.

Таким чином, після двох стартових матчів відбору збірна України набрала 4 очки і посіла перше місце в групі В. Люксембург (3) розташовується на 2 місці в таблиці. Третя - Португалія з двома очками, далі йде Сербія (2) і Литва (1).