Збірна України U-17 дізналась потенційних суперників на Євро-2017

Збірна України U-17 дізналась потенційних суперників на Євро-2017 Фото: збірна України U-17

Україна на останніх хвилинах кваліфікувалася у фінальну стадію

Завершився раунд чемпіонату Європи серед юнаків до 17 років, який визначив усіх учасників фінальної стадії. У число 15 команд, які пробилися на турнір, потрапила збірна України. Про це повідомляє прес-служба УЄФА.

Під час жеребкування збірна Хорватії (господар чемпіонату) буде автоматично відправлена ​​на першу позицію у групі А. Сім переможців груп з кращим рейтингом потраплять у першу корзину і займуть першу або другу позицію у чотирьох групах фінальної стадії.

Вісім команд, що залишилися потраплять у кошик 2, звідки будуть розподілені по групах на третю та четверту позиції.

Кошик 1: Англія, Німеччина, Ірландія, Іспанія, Нідерланди, Франція, Хорватія (господарі), Шотландія.

Кошик 2: Боснія і Герцеговина, Угорщина, Італія, Норвегія, Сербія, Туреччина, Україна, Фарерські острови.

Єдиним володарем другого місця, хто не пробилися до Хорватії, стала збірна Португалії. Діючі чемпіони поступилися за різницею м'ячів один гол Боснії і Герцеговині.

Жеребкування фінального етапу, який пройде 3-19 травня, відбудеться у понеділок, 3 квітня.

Груповий етап відбудеться 3-4, 6-7, 9-10 травня, чвертьфінали - 12-13 травня, півфінали та матч за путівку на ЧС: 16 травня, а сам фінал - 19 травня.

Нагадаємо, юнацька збірна команда України, сформована з гравців 2000 року народження, на останніх хвилинах кваліфікувалася у фінальну стадію.