Збірна України з біатлону перемогла в естафеті на етапі КМ в Рупольдінгу

Збірна України з біатлону перемогла в естафеті на етапі КМ в Рупольдінгу Фото: жіноча збірна України з біатлону

Підгрушна і компанія беруть "золото" в командному змаганні

Жіноча збірна України з біатлону перемогла в естафеті на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу. Про це йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України в Facebook.

"Українки здобувають "золото" в естафеті на 5 етапі Кубка світу в Рупольдінгу! Ірина Варвінець, Юлія Джима, Валя Семеренко, Олена Підгрушна, БРАВО!", - йдеться в повідомленні.

Згідно з протокольними даними, українки на дистанції допустили 4 промахи і пробігли одне штрафне коло. Однак приголомшливий фініш Олени Підгрушної дозволив на секунду обійти представниць Німеччини. Жіноча збірна Італії посіла третє місце.

ТААААК!!!! Українки здобувають "золото" в естафеті на 5 етапі Кубка світу в Рупольдингу!Переможний результат - (1+4) 1:16:14.2! Ірина Варвинець, Юлія Джима, Валя Семеренко, Олена Підгрушна, БРАВО!!!!!!!!

Опубликовано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team 17 января 2016 г.

Нагадаємо, НОК України назвав біатлоністку Підгрушну спортсменкою грудня.