Збірна Іспанії стає чемпіоном світу з футболу, обігравши Нідерланди

Збірна Іспанії стає чемпіоном світу з футболу, обігравши Нідерланди у фіналі Чемпіонату світу з футболу в ПАР з рахунком 1:0. У фінальному матчі йшла гостра боротьба. У першому таймі на 5-й хвилині небезпечно головою бив Серхіо Рамос. У другому таймі кілька моментів було у Арьєна Роббена з Нідерландів, проте свою команду виручав іспанський воротар Ікер Касільяс. У Іспанії стовідсотковий момент не використав Давід Вілья.

Зазначимо також, що матч проходив у жорсткій боротьбі, що вилилося в достаток жовтих карток для гравців обох команд. За перші 90 хвилин суддя показав вісім жовтих карток, а на 109-й хвилині другу жовту картку отримав голландець Джон Хейтінга і був вилучений з поля..
На початку додаткового часу прекрасний момент був у Сеска Фабрегаса, проте цього разу свою команду врятував голкіпер Нідерландів Мартен Стекеленбург.
Єдиний м'яч в грі на 117-й хвилині забив Андрес Ін'єста.

Іспанія вперше в історії стає чемпіоном світу, а Нідерланди втретє програють фінал.
Нагадаємо, що в 2014 році Чемпіонат світу пройде в Бразилії.