Збірна Франції розгромила Нідерланди в кваліфікації ЧС-2018

Збірна Франції розгромила Нідерланди в кваліфікації ЧС-2018 Фото: Франція - Нідерланди (onsoranje.nl)

Тепер команда лідирує в групі А

Збірна Франції з рахунком 4:0 розгромила команду Нідерландів в матчі сьомого туру групового етапу кваліфікації чемпіонату світу 2018 року.

У складі переможців відзначилися Анутан Грізманн, которий вже на 14 хвилині вивів французів вперед, Тома Лемар (двічі) і четвертий гол в ворота гостей забив Кіліан Мбаппе.

У голландців на 62 хвилині був видалений Кевін Стротман, що зіграло чималу роль в тому, що підопічні Діка Адвокатта остаточно розвалилися.

Тепер збірна Франції з 16 очками лідирує в групі А. У голландців десять очок і четверте місце. На другому місці збірна Швеції (13 очок), третя - Болгарія (12).

Нагадаємо, збірна Японії достроково гарантувала собі участь в чемпіонаті світу з футболу 2018 року, здобувши перемогу в кваліфікаційному турнірі азіатської зони. Раніше такого успіху досягли Бразилія та Іран. Збірна Росії отримала право участі в чемпіонаті світу 2018 року як країна-організатор.