Збірна Бразилії обіграла команду Кот-д'Івуару в матчі ЧС-2010 в ПАР

Збірна Бразилії обіграла команду Кот-д'Івуару в матчі Чемпіонату світу з футболу в ПАР у матчі другого туру команд групи "G" з рахунком 3:1.
Голи забили Луїш Фабіано на 25-й і 50-й хвилині. Елано відзначився голом на 62-й хвилині зустрічі. У Кот-д'Івуару Дідьє Дрогба забив на 79-й хвилині.
Матч проходив в Йоханесбурзі на стадіоні Soccer City.
Нагадаємо, раніше сьогодні відбулися матчі другого туру в групі "F". Парагвай обіграв Словаччину з рахунком 2:0. Голи забили на 27-й хвилині Енріке Вєра і на 86-й хвилині Крістіан Ріверос забив другий гол.
У іншому матчі групи зафіксований несподіваний результат. Чемпіони світу, команда Італії звела внічию матч з Новою Зеландією. Новозеландці відкрили рахунок на 9-й хвилині (відзначився Шейн Шмельц). Італія зрівняла рахунок з пенальті на 29-й хвилині (Вінченцо Яквінта).
Перед заключним туром у Парагваю 4 очки, у Італії та Нової Зеландії по 2 очки. У Словаччині - 1 очко.
Завтра, 21 червня, відбудеться другий тур у групі "H". Чилі зіграє зі Швейцарією, а Іспанія - з Гондурасом.
У групі "G" Португалія зіграє із командою КНДР.