РБ ООН вимагає від влади Сомалі домовитися з приводу майбутніх президентських виборів до серпня 2011 р

Рада Безпеки ООН вимагає від парламенту Сомалі і президента цієї країни Шейха Шаріфа Шейха Ахмеда прийти до згоди з приводу майбутніх президентських виборів в цій державі. Радбез вимагає домовитися з цього питання до серпня 2011р. - до моменту, коли закінчуються повноваження нинішнього перехідного уряду. Про це повідомляє РБК з посиланням на Associated Press.
У лютому 2011 р. депутати парламенту Сомалі в односторонньому порядку продовжили свої повноваження на три роки. Після цього президент заявив про те, що хоче продовжити свої повноваження на рік без будь-якого голосування. Радбез ООН попередив політика, що без проведення виборів знаходження при владі після закінчення нинішніх повноважень незаконно.
У 1991 р. в Сомалі вибухнуло громадянська війна, після чого країна перестала існувати як єдина держава. У різних регіонах влада перейшла до різних угруповань і племінним об'єднанням. На півночі країни великого впливу останнім часом набуло екстремістське угрупування "Аль-Шабаб", яке контролює також і частину столиці Могадішо. Перехідний уряд і президент контролюють частину, що залишилася столиці, причому тільки за допомогою 9 тис. солдатів миротворчого контингенту Африканського союзу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся