Саудівський фонд розвитку виділить Узбекистану 30 млн долл. на реконструкцію автомагістралі

Вівторок 07 червня 2011 07:48

Фонд розвитку Саудівської Аравії виділить 30 млн долл. на реконструкцію Узбецької національній автомагістралі. Ця домовленість була досягнута 6 червня в ході III засідання спільної комісії з контролю за ходом виконання угоди про співробітництво в галузі торгівлі, економіки, науки і техніки, культури, спорту і справах молоді між Узбекистаном і Саудівською Аравією, повідомляє РБК з посиланням на прес-службу Міністерства економіки республіки.
Загальна вартість проекту з реконструкції автомагістралі складає 100 млн долл. Частка участі саудівського фонду розвитку складе 30 млн долл. Гроші будуть спрямовані на будівництво 4-смугової автомобільної дороги з асфальтобетонним покриттям у напрямку Самарканд - Гузар.
Про можливість фінансової участі Саудівської Аравії в проекті "Розвиток Узбецької національної автомагістралі" було заявлено ще в березні 2010 р., на засіданні членів Арабської координаційної групи (АКГ) з розгляду можливості фінансування проекту.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся