ru ua

В САП заявили, що існує ризик втечі фігуранта "газової схеми" Постного

В САП заявили, що існує ризик втечі фігуранта "газової схеми" Постного Фото: Спеціалізована антикорупційна прокуратура (Соколовська Інна / УНІАН)

Прокуратура вимагає продовжити запобіжний захід для Постного у вигляді утримання під вартою

Один з фігурантів так званої "газової схеми" Валерій Постний може втекти, якщо суд звільнить його з-під варти. Про це йдеться в повідомленні Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook.

Повідомляється, що сьогодні о 15:00 Солом'янський районний суд Києва продовжить розглядати вимогу САП про обрання запобіжного заходу Постному, який обвинувачується в організації "газової схеми".

"Прокурори САП клопочуть про утримання під вартою обвинуваченого з урахуванням ризику втечі, що фактично продовжить термін його перебування у слідчому ізоляторі на час до початку судового розгляду провадження по суті", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, 29 травня правоохоронці завершили вручення обвинувальних актів вісьмом підозрюваним по "газовій справі", а 30 травня документи були направлені до суду для розгляду по суті. Тепер у цьому провадженні має відбутися підготовче засідання, оскільки 9 червня 2017 на підготовчому засіданні двоє суддів з трьох заявили самовідвід.

Сьогодні, 14 червня 2017 року о 15:00 Солом'янський районний суд Києва (вул. полковника Шутова, 1...

Опубліковано Спеціалізована антикорупційна прокуратура 13 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше САП вручила 8 обвинувальних актів по "газовій справі" і готує заочний суд над Онищенком.