Santander має намір позбавитися від непрофільнихактивів на 3 млрд євро

Четвер 27 жовтня 2011 10:45

Іспанський банк Santander має намір позбавитися від непрофільних активів на суму 3 млрд євро, повідомляє Reuters. Практично всі активи, що підлягають продажу, є нерухомістю та земельними ділянками, які були вилучені у боржників у зв'язку з несплатою за іпотечними кредитами. Керівництво банку вкрай зацікавлене у продажу цих активів. Повідомляється, що в якості основних покупців розглядаються іноземні інвестори.
Джерела, близькі до операції повідомляють, що найбільш реальними кандидатами на роль покупця зараз виступають фонд Cerberus і Morgan Stanley,які звернулися до банку з пропозицією про дисконтуванні. Разом з тим, наголошується, що розмір запитуваної дисконту настільки великий, що швидше за все банк, через побоювання шкоди, утримається від остаточного підписання паперів докінця 2011 року.
Santander - найбільший за обсягом ринковоїкапіталізації кредитна установа Іспанії і єврозони вцілому. На червень ц.р мав вилученої нерухомістю на суму понад 8 млрд євро.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся