ru ua

Санкції проти РФ триватимуть до повернення Криму Україні, - постпред США в ООН

Санкції проти РФ триватимуть до повернення Криму Україні, - постпред США в ООН Фото: Саманта Пауер

ООН ніколи не буде забувати про Крим

Санкції проти РФ продовжаться до тих пір, поки Крим не повернеться під контроль України. Про це в ході звернення з промовою до українського народу про критичну важливість реформаторських зусиль України заявила постійний представник США в Організації Об'єднаних Націй Саманта Пауер, передає кореспондент РБК-Україна.

"Саме агресія Росії в Криму стала підставою для застосування санкцій, і ці заходи залишаються чинними і будуть залишатися, поки Росія буде окуповувати частину України. По-друге, я і мої колеги (як посол Паєтт в Україні), коли ми говоримо про Україну, то намагаємося якомога чіткіше донести до співрозмовника, що відбувається в Україні, тому що спроба анексувати - це велике порушення міжнародного права", - сказала Пауер.

Вона також зазначила, що незважаючи на те, що зараз акцент робиться на ситуації на сході України, ООН ніколи не буде забувати про Крим.

"Об'єднані нації документують те, що відбувається в Криму. Ми весь час підкреслюємо, крім того, що зараз насправді акцент більшою мірою на конфлікті на сході України, ми ніколи не забудемо про Крим і не будемо зупинятися до тих пір, поки Крим не повернеться під контроль України", - заявила Пауер.

Нагадаємо, Саманта Пауер заявила, що у разі нехтування суверенітетом України, ціна для РФ буде зростати.