Саакашвілі не виконав більшість своїх обіцянок, - дослідження

НовиниПолітика    11.11.2016 - 15:44
Фото: Михайло Саакашвілі
Фото: Михайло Саакашвілі

Експерти вважають, що Саакашвілі давав обіцянки, що не входять до його повноважень

Михайло Саакашвілі на посаді голови Одеської облдержадміністрації не виконав більшу частину своїх обіцянок. До такого висновку прийшли експерти "Дослівно", повідомляє Комітет виборців України.

Голова Комітету Олексій Кошель пояснив, що такий результат, можливо, пов'язаний з некомпетентністю Саакашвілі в українському законодавстві.

"Найбільша проблема Саакашвілі в тому, що він з самого початку перебування на посаді голови обласної адміністрації обіцяв багато речей, які взагалі не входять до його повноважень", - сказав Кошель.

У дослідженні наводяться 9 нереалізованих обіцянок Саакашвілі.

Так, досі не завершився ремонт дороги Одеса-Рені, приватизовані пляжі залишилися закритими, новий термінал аеропорту не зданий в експлуатацію, а злітна смуга не побудована, дачу екс-міністра екології Миколи Злочевського не знесли, зате знесли дореволюційний особняк Дачу Докса.

Крім того, відкритий екс-губернатором Центр адміністративних послуг проіснував недовго, нову главу одеської митниці призначили з порушеннями процедури, а Будинок профспілок не став штабом базування ВМС України.

Саакашвілі також стверджував, що нова поліція в Україні запрацює з червня 2015 року, а почали її запускати в серпні.

У той же час екс-губернатор виконав обіцянку скоротити штаб ОДА: він звільнив половину чиновників, об'єднав ряд департаментів та управлінь, залишивши 10 выдомств з 27.

Для аналізу були обрані заяви Саакашвілі, озвучені з 30 травня 2015 по 9 листопада 2016.

Нагадаємо, сьогодні Саакашвілі оголосив про створення нової політичної партії, метою якої стане зміна режиму в Україні і дострокові парламентські вибори.

On Top