Саакашвілі об'єднався з "широкою опозицією" для дестабілізації ситуації в країні, - Бурбак

НовиниПолітика    14.07.2016 - 18:56
Фото: Максим Бурбак
Фото: Максим Бурбак

Глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі об’єднався з "широкою опозицією" для дестабілізації ситуації в країні. Про це заявив під час спілкування з пресою голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Бачу, що коли Саакашвілі не вдалось стати прем'єр-міністром, він об'єднався з ширкою: широкою опозицією "Батьківщини" і "Опоблоку" і буде робити все, щоб розхитати човна соціально-політичного життя в країні, щоб провести позачергові парламентські вибори, за якими прийдуть позачергові президентські. Агресивний популізм в Україні набрав обертів", - наголосив Бурбак.


Він вважає, що "Саакашвілі замість того, щоб піднімати і розвивати Одеську область, знову вдався до звинувачень".

"Зараз Одеська область пасе задніх і все йому хтось щось заважає. Йому заважають побудувати дорогу на Рені - нема грошей. Дали грошей, а він заявляє, що дороги нема. Йому треба перекласти відповідальність за свої поразки на когось іншого", - наголосив Бурбак.

"Нагадаю, що прем'єр Яценюк сам неодноразово звертався до правоохоронних органів перевірити державні підприємства, в тому числі і ОПЗ. Ініціював проведення на топ-50  українських державних підприємств відкриті конкурси, щоб подолати корупцію. У нас створено стільки органів по боротьбі з корупцією, звертайтесь - пишіть заяви, не робіть "сенсацій" через фейсбук", - додав голова фракції.

On Top