ru ua

С.Власенко звернувся до ГПУ зі зверненням щодо притягнення до відповідальності слідчого, що порушив справу проти Ю.Тимошенко

Захисник екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко вимагає притягнути слідчого, який порушив кримінальну справу проти Ю.Тимошенко, до кримінальної відповідальності за завідомо незаконне порушення кримінальної справи. З відповідним депутатським зверненням С.Власенко звернувся до генерального прокурора, виступаючи з парламентської трибуни, повідомляє прес-служба БЮТ.
"Є достатньо підстав вважати, що старший слідчий з особливо-важливих справ, який порушував цю кримінальну справу, порушив низку статей Кримінального кодексу України. Тобто цей слідчий завідомо незаконно порушив проти особи кримінальну справу і це повинно тягти за собою кримінальну відповідальність", - сказав він.
Нагадаємо, 15 квітня 2011 р. генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що дії Ю.Тимошенко під час укладання газових контрактів з Росією в 2009 р. погрожували економіці країни. Генпрокурор заявив, що стосовно Ю.Тимошенко порушено кримінальну справу за перевищення влади.