С.Тігіпко: Бізнес повинен активніше брати участь у підготовці реформ

На зустрічі з членами "Реформаторського клубу" 18 грудня віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко запропонував підприємцям взяти на себе підготовку концепцій реформ в економічній і соціальній сферах. Про це повідомляє прес-служба "Реформаторського клубу".

"Ви краще за інших знаєте потреби країни, маєте успішний управлінський досвід. Ми пропонуємо застосувати свої знання і на державному рівні", - заявив С.Тігіпко.

На його думку, не тільки уряд має виступати ініціатором реформаторських починань, але і бізнес, і громадські організації. У цьому випадку реформи підуть швидше і знайдуть розуміння і підтримку населення. "Працюйте з консультантами, підготуйте проекти нормативних актів, які влаштовують бізнес і суспільство, - ми їх обговоримо і будемо разом просувати", - сказав С.Тігіпко.

Прикладом успішної співпраці між урядом і бізнесом С.Тігіпко назвав підготовку законопроекту "Про містобудівної діяльності", робота над яким проводилася за активної участі Української будівельної асоціації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся