С.Собянін: Москва готова вибудовувати відносини з Києвом в економічній та інвестиційній сферах

Москва готова вибудовувати відносини з Києвом в економічній та інвестиційній сферах. Таку заяву зробив у Києві мер Москви Сергій Собянін на зустрічі з головою Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександром Поповим, повідомляє РБК.
С.Собянін вважає символічним, що свій перший закордонний візит на цій посаді він зробив саме до України. На його думку, столичні регіони двох країн не повинні відставати від загальної тенденції поліпшення українсько-російських відносин. "У нас колосальний потенціал, мільйони громадян, які можуть включитися в цю інтеграцію", - впевнений мер. Він вважає, що сторони збережуть всі позитивні досягнення, але будуть розвивати й нові напрямки. С.Собянін нагадав, що Київ і Москва є містами-побратимами.
Московський градоначальник висловився також за розвиток співпраці між ветеранськими організаціями, в тому числі в рамках святкування в 2011 р. чергової річниці битви під Москвою під час Великої Вітчизняної війни.
"Вважаємо, що у нас сьогодні склалися сприятливі обставини, щоб ми підняли на якісно новий рівень відносини між Москвою і Києвом", - зазначив у свою чергу О.Попов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся