S&P відкликало рейтинги ЦБ Швейцарії

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) відкликало довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги Національного банку Швейцарії на рівні ААА і А-1+ відповідно. Така інформація міститься в прес-релізі рейтингового агентства. "Ми відкликаємо рейтинги швейцарського ЦБ (ААА\ А-1+\ прогноз "стабільний") з тієї причини, що у нього не має прорейтингованних боргових зобов'язань, і, відповідно, відсутній інтерес до рейтингів з боку ринку", - зазначає кредитний аналітик агентства Моріц Крамер.

У повідомленні S&P також сказано, що дані рейтингові дії жодним чином не вплинуть на довгостроковий і короткостроковий суверенні кредитні рейтинги Швейцарії на рівні ААА і А-1+ відповідно. Незважаючи на те, що S&P відкликало рейтинги швейцарського ЦБ, агентство продовжує моніторити ситуацію з його кредитоспроможністю, так само як і кредитоспроможність самої Швейцарії, йдеться в прес-релізі S&P.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся