Ринок акцій РФ почав день з руху вбік

Середа 12 жовтня 2011 10:08

Російський ринок акцій почав день без чітко вираженого спрямування на тлі змішаних новин. З одного боку, Alcoa, яка відкриває сезон звітності, опублікувала результати, які розчаровують, а словацька опозиція заблокувала розширення повноважень європейського екстреного фонду. З іншого боку, ціни на нафту піднялися майже до 111 дол./бар., до закриття торгів індекси в США практично не всотали негативу напередодні, а в Азії не склалося чіткої тенденції.
В результаті російський фондовий ринок коливається в районі вчорашнього закриття, спочатку знизившись, а потім піднявшись на частки відсотка напередодні новин з Європи. Станом на 9:32 за київським часом індекс ММВБ опустився на 0,02% - до 1363,78 пункту. Індекс РТС додав 0,47% - до 1361,62 пункту.
Високі ціни на нафту підтримують нафтогазовий сектор, де ростуть котирування "Роснєфті" (+0,9%) і "Сургутнєфтєгаза" (+0,6%). У той же час акції "Норильського нікелю" падають з ранку на 1,66%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся