Рибак підписав ще три закони, прийняті Радою 16 січня

Спікер Верховної Ради (ВР) України Володимир Рибак підписав ще три закони, прийняті Верховною Радою України 16 січня 2014 р., і направив їх на підпис Президентові України Віктору Януковичу.

Спікер Верховної Ради (ВР) України Володимир Рибак підписав ще три закони, прийняті Верховною Радою України 16 січня 2014 р., і направив їх на підпис Президентові України Віктору Януковичу. Про це повідомляється на сайті ВР.

Зокрема, Рибак закон № 3893 "Про внесення змін до закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" та № 3853-1 "Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій із ввезення на митну територію України природного газу".

Також Рибак підписав документ № 3792 "Про внесення зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо відтермінування набрання чинності положень пункту 6 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення").

Нагадаємо, вчора Рибак підписав законопроекти № 3879 "Про внесення змін до закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" і № 3883 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України".

Крім того, спікер підписав закони № 3855 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі", № 3837 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів" та № 3587 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо заочного кримінального провадження."

Тепер ці закони має підписати Президент.

Нагадаємо, парламентська більшість голосувала за даний законопроект підняттям рук. Лічильна комісія фіксувала одні і ті ж результати голосування - 235 голосів - по багатьох законопроектів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся