Румунія прийняла умови ЄС, МВФ і Світового банку для отримання 3,3 млрд долл. кредиту

Румунія погодилася на умови, які допоможуть їй отримати 2,4 млрд євро (3,3 млрд дол.) рятівних кредитів від ЄС, МВФ і Світового банку, оскільки країна потребує коштів, щоб оправитися від глибокої кризи, повідомляє Bloomberg.

Кошти будуть надані, якщо Румунія затвердить бюджет на 2011 р., введе єдиний закон заробітної плати і змінить споживчі кредити і пенсійні правила, сьогодні в Бухаресті заявили кредитори.

Східноєвропейська країна розраховує на 20 млрд євро кредитів щоб залишитися на плаву після спаду і скорочення доходів бюджету. Уряд знизив зарплати державним службовцям на 25% і підняв податок на додану вартість на 5 процентних пунктів для задоволення дефіциту бюджету та отримання можливості претендувати на кредити.

"До цих пір результати були хорошими", - заявив Джеффрі Френкс, глава місії МВФ в Румунії. "Ми досягли домовленості на робочому рівні. Після виконання умов ми могли б просити раду затвердити виділення коштів".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся