НАРОДЖЕНІ ЕЛЕКТРИЧНИМИ: BMW i.

НовиниНовости компаний    15.09.2016 - 15:16

BMW i - всеосяжна і новаторська концепція створення та розвитку екологічно чистих транспортних засобів. Вона являє собою лінійку електромобілів з надихаючим дизайном, які уособлюють нове бачення преміум сегменту, що сьогодні визначається екологічно безпечним і раціональним природокористуванням.

Підрозділ BMW i було створено для виробництва високотехнологічних гібридних та електричних автомобілів з низькою витратою палива.

Офіційним імпортером інноваційних автівок BMW i в Україні є компанія «АВТ Баварія», яка також надає професійне сервісне обслуговування власникам спрямованих у майбутнє автомобілів.

Українські автолюбителі вже відчувають нову форму задоволення від водіння транспортних засобів, що стоять на межі майбутнього: повністю електричний BMW i3, автомобіль з нетоксичним вихлопом для їзди по місту, який розроблений за вищим екологічним стандартам та BMW i8 - прогресивний гібридний спортивний автомобіль, який являє собою комбінацію яскравого новаторського дизайну, інноваційної полегшеної конструкції кузова і революційного силового агрегату Plug-in hybrid третього покоління концерну BMW Group, який здатний заряджатися за допомогою побутової розетки.

Стратегія NUMBER ONE > NEXT 100 - встановлює нові стандарти сьогодення і майбутнього, розставляючи акценти на технічний розвиток і послідовне досягнення подальших цілей в області електрифікованого транспорту і автономного водіння. BMW Group підтвердив звання першовідкривача і стратегічно мислячого провідника інновацій завдяки суббренду BMW i, який веде концерн у нову еру.

On Top