Зростання ВВП Молдови в 2012 р. складе 4,5%, - прем'єр-міністр республіки

Неділя 25 грудня 2011 13:30

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) Молдови в 2012 р. складе 4,5%. Як повідомили в молдавському уряді, таку оцінку висловив прем'єр-міністр республіки Володимир Філат, виступаючи по національному радіо.

Він також підтвердив прогноз, який вже був озвучений раніше, про зростання ВВП країни в 2011р. на рівні 7%. Філат відзначив, що така динаміка зростання ВВП за підсумками 2011 р. очікується з урахуванням даних економічного зростання за 9 місяців 2011 р., а також зберігаються тенденції до збільшення виробництва та експорту продукції.
Прем'єр-міністр Молдови підкреслив, що республіка другий рік поспіль домагається зростання ВВП, незважаючи на поглиблення економічної кризи в регіоні і відсутність політичної стабільності в країні в зв'язку з необранням президента.
Також прем'єр-міністр Молдови зазначив, що в наступному році у зв'язку з поглибленням кризи в ряді країн Європейського союзу може бути відзначено скорочення експорту молдавських товарів в ЄС і зменшення обсягу грошових переказів від працюючих там молдавських трудових мігрантів. Філат підкреслив, що в 2012 р. планується досягти скорочення дефіциту бюджету Молдови до 0,9% від ВВП.

Як повідомлялося раніше, зростання ВВП Молдавії за 9 місяців 2011 р. склав 6,7%. У 2010 р. ВВП Молдови зріс на 6,9%, перекривши зареєстроване в 2009 р. 6-відсоткове скорочення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся