Зростання української промисловості в 2012 р. може скласти 5,6%, - аналітики

Понеділок 19 грудня 2011 18:14

Зростання промислового виробництва в Україні в 2012 р. може скласти 5,6%, вважають аналітики банку "ПУМБ". При цьому вони відзначають, що подібний прогноз реалістичний при збереженні помірного попиту на продукцію на зовнішніх ринках.

"Ми очікуємо, що результати промислового виробництва в Україні в 2012 р. будуть визначатися ситуацією на зовнішніх ринках - основних споживачів українського експорту. При збереженні помірного попиту на зовнішніх ринках зростання української промисловості в 2012 р., за нашим прогнозом, складе 5,6%", - говориться в аналітичному огляді "ПУМБ".

Аналітики також відзначили, що в порівнянні з листопадом 2010 р. обсяг промислового виробництва в листопаді 2011 р. реальному вимірі збільшився на 3,8%, а в порівнянні з жовтнем 2011 р. скоротився на 2,8%.

"Основною причиною уповільнення промвиробництва стало ослаблення зовнішнього попиту на продукцію українського експорту, який останнім часом був основною рушійною силою зростання економіки країни", - говориться в огляді.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся